Lidzbark.pl
Akademia sportów wodnych w Lidzbarku

Akademia sportów wodnych w Lidzbarku

Jak spędzić aktywne wakacje w Lidzbarku? Nic prostszego! Od soboty startuje w Lidzbarku nowa akademia sportów wodnych.

Akademia Zaunara, bo tak nazywa się nowa szkółka sportów wodnych, oferuje zajęcia SUP oraz zajęcia żeglarskie dla dzieci. Zajęcia będą odbywać się na plaży miejskiej, w okolicy wypożyczalni sprzętu wodnego. W najbliższy weekend dla wszystkich chętnych obowiązuje cena promocyjna – 30zł/1h zajęć. Od 20 czerwca zajęcia odbywać się będą codziennie, zawsze o: 10:00, 11:30, 13:00. 14:30. Zajęcia po godz. 16:00 po wcześniejszej rezerwacji tel. 530 834 407.

ZAJĘCIA SUP dla każdego!

Sup (Stand Up Paddleboard) to spokojna, rekreacyjna forma surfingu. SUP to deska, na której pływamy za pomocą wiosła. Po pierwszych 10 minutach każdy opanuje technikę pływania stojąc na desce. Podczas pływania na SUP-ie ćwiczy się 90% mięśni oraz równowagę. To świetna zabawa dla każdego i w każdym wieku, również dla całej rodziny!

Zajęcia żeglarskie na łódkach dla dzieci w wieku 6-15 lat

Zapraszamy dzieci, które chcą poznać smak żeglarstwa. Oferujemy zajęcia jednorazowe jak i cykle szkoleniowe - dziecko nauczy się podstaw żeglarstwa, samodzielnego pływania na żaglówce, podstaw ratownictwa, zasad pierwszej pomocy, wiązania węzełków, przewidywania pogody i zasad etyki żeglarskiej.

*Wszystkie zajęcia prowadzone są przez instruktora i ratownika WOPR. Zapewniamy dla wszystkich uczestników zajęć kamizelki ratunkowe, a dla chętnych pianki termiczne. Dodatkowo oferujemy pamiątkowe filmy z zajęć kręcone z drona.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie i bezpiecznie spędzić czas na wodzie.

Gwarantujemy miłą atmosferę oraz dobrą i bezpieczną zabawę!

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej