Lidzbark.pl
AKADEMIA ZAUNARA

AKADEMIA ZAUNARA

AKADEMIA SPORTÓW WODNYCH – ZABAWY NA WODZIE

Oferujemy:

  1. SUP (Stand Up Paddleboard) - dla każdego!

Sup (Stand Up Paddleboard) to połączenie surfingu i kajakarstwa. SUP to deska, na której pływamy za pomocą wiosła. Jest to spokojna i rekreacyjna forma surfingu. Po 10 min. każdy opanuje technikę pływania stojąc na desce. Pływanie na SUP-ie ćwiczy się 90% mięśni oraz równowagę, to także świetna forma relaksu – wszystko zależy od tempa wiosłowania. To świetna zabawa dla każdego i w każdym wieku, również dla całej rodziny!

  • Zajęcia żeglarskie na łódkach typu Optymist

Zapraszamy dzieci w wieku 6-15lat, które chcą poznać smak żeglarstwa. Oferujemy zajęcia jednorazowe jak i cykle szkoleniowe. Na zajęciach żeglarskich uczymy podstaw żeglarstwa, samodzielnego pływania na żaglówce, podstaw ratownictwa, zasad pierwszej pomocy, wiązania węzełków, przewidywania pogody i zasad etyki żeglarskiej.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez instruktora i ratownika WOPR. Zapewniamy dla wszystkich uczestników zajęć kamizelki ratunkowe, a dla chętnych pianki termiczne.

Dodatkowo oferujemy zdjęcia pamiątkowe oraz filmy z zajęć kręcone z drona.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie i bezpiecznie spędzić czas na wodzie.

Gwarantujemy miłą atmosferę oraz dobrą i bezpieczną zabawę! J

Zapraszamy codziennie!

Pon-Pt   11:00-17:00

Sob-Nd  11:00-17:30

Plaża Miejska w Lidzbarku

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej