Lidzbark.pl
"Cudze chwalicie, swego nie znacie" - konkurs fotograficzny

"Cudze chwalicie, swego nie znacie" - konkurs fotograficzny

Zapraszamy mieszkańców gminy Lidzbark do udziału w konkursie fotograficznym „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

Celem konkursu jest kształtowanie lokalnego patriotyzmu, kreatywne spędzanie czasu wolnego, doskonalenie umiejętności fotograficznych, rozbudzanie wrażliwości i uważności na otaczający krajobraz oraz charakterystyczne cechy najbliższej okolicy.

Tematem konkursu jest przedstawienie za pomocą zdjęć swojej „małej Ojczyzny”, gminy Lidzbark – jej ciekawych i charakterystycznych miejsc oraz zabytków.

W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec gminy Lidzbark. W konkursie można zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia zgodne z tematyką. 

W przypadku udziału w konkursie osób poniżej 18 roku życia, niezbędne jest wypełnienie i przesłanie Zgody rodzica/opiekuna na udział dziecka w konkursie pn. „Cudze chwalicie, swego nie znacie” dołączonej wraz ze zgłoszonym do udziału w konkursie zdjęciem. 

Fotografie posłużą do promocji Gminy Lidzbark, m.in. na stronach internetowych i w mediach społecznościowych, a także w kalendarzach, folderach czy ulotkach.

Szczegółowe zasady udziału w konkursie określa Regulamin.

Termin nadsyłania prac mija 27 października 2023 r.

Prace wraz z wypełnionym zgodami należy dostarczyć do Urzędu Miasta i Gminy w Lidzbarku, ul. Sądowa 21 pokój nr 12.

 

Załącznik:

Regulamin i karta zgłoszeniowa - https://www.lidzbark.pl/upload/1677671727Regulamin konkursu fotograficznego.doc

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej