Lidzbark.pl
Czasem i tak bywa…

Czasem i tak bywa…

03 lutego 2024 r. w OLSZTYNIE rozegrano 3.Grand Prix Województwa Młodziczek i Kadetek w tenisie stołowym. Nasz klub reprezentowały: CZARNOMORZEC Julia , WITKOWSKA Julia , SKUZA Karolina i ŁOZIŃSKA Natalia. Nie grała w tym turnieju RUCIŃSKA Lena, ponieważ ma już zapewniony udział w Grand Prix Polski Kadetek z racji wysokiego Rankingu Ogólnopolskiego – jest 15. kadetką w Polsce.
Turniej w wykonaniu naszych zawodniczek, pod względem wynikowym jak i gry, należał do przeciętnych. Tak czasami bywa. Nie zawsze wychodzi, tak jakby się chciało. Dziewczyny próbowały podjąć walkę z rywalkami ale za tym nie szły: głowa i nogi. Turniej ten traktuję jako wypadek przy pracy. Jednocześnie jest sygnałem dla zawodniczek, że należy poważniej potraktować trening, tym bardziej, że ważne turnieje (Mistrzostwa Województwa i eliminacje do Mistrzostw Polski) zbliżają się dużymi krokami – zakończył trener, Sławek Ostrowski.
WYNIKI: SKUZA Karolina (kadetki) 6 miejsce ; WITKOWSKA Julia (kadetki) 7 miejsce ; CZARNOMORZEC Julia (kadetki) 17 miejsce i ŁOZIŃSKA Natalia (młodziczki) 9 miejsce 
TRENER  SŁAWOMIR  OSTROWSKI.