Lidzbark.pl
Dłutowo Mistrzem Powiatu

Dłutowo Mistrzem Powiatu

W środę 24 listopada na hali sportowej przy SP 4 Działdowo (Polna) odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców z rocznika 2007-2008 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju oprócz gospodarzy SP 4 Działdowo zagrało SP 3 Działdowo, SP Wielki Łęck, SP Księży Dwór i SP Dłutowo. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym 1 x 16 min. Nasz zespół pomimo kilku roszad w podstawowym składzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Chłopcy w pierwszym meczu pokonali SP 4 Działdowo 1:0, w kolejnym wygrali  1: 0 z SP 3 Działdowo. Trzeci mecz to wygrana 4:2 z SP Wielki Łęck i ostanie spotkanie remis 2:2 z SP Księży Dwór. Po podliczeniu punktów ze wszystkich spotkań nasza drużyna zajęła I miejsce w turnieju zdobywając tytuł Mistrza Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W nagrodę od Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w  Działdowie chłopaki otrzymali puchar, dyplom i  złote medale. Drużyna dodatkowo reprezentować będzie Powiat Działdowski na etapie rozgrywek rejonowych organizowanych przez Warmińsko - Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie. Wielkie brawa za zaangażowanie i walkę. 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce    SP Dłutowo

II miejsce   SP 3 Działdowo

III miejsce  SP Księży Dwór

IV miejsce  SP 4 Działdowo

V miejsce   SP Wielki Łęck

Skład drużyny mistrzowskiej: Sebastian Lewandowski (br.), Wiktor Uciński, Igor Tran, Kuba Naworski, Kacper Kozłowski, Damian Gumowski, Paweł Cegiełka, Mateusz Uciński, Kuba Pawelski (k.) - opiekun zespołu Zbigniew Cegiełka.

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej