Lidzbark.pl
Dobra gra. Wynikowo, mogło być trochę lepiej

Dobra gra. Wynikowo, mogło być trochę lepiej

W dniu 05 listopada 2023 r. w OSTRÓDZIE, rozegrano 2.Grand Prix Województwa Młodzików, Kadetów i Juniorów w tenisie stołowym. Na uwagę zasługuje fakt, iż z turnieju na turniej startuje coraz więcej zawodników. Nie mogło także zabraknąć zawodniczek/-ka naszego klubu - „WEL” Lidzbark - który był reprezentowany przez: RUCIŃSKĄ Lenę, WITKOWSKĄ Julię, CZARNOMORZEC Julię, ŁOZIŃSKĄ Natalię, SKUZA Karolinę i GORCZYCZEWSKIEGO Piotra. 

Wynikowo, turniej w naszym wykonaniu, mógł wypaść trochę lepiej ale cóż, nie zawsze ma się to, co by się chciało. Natomiast jeżeli chodzi o grę naszych reprezentantów, to długimi fragmentami, mogła się ona podobać. Wiele ciekawych rozwiązań akcji cieszy i napawa optymizmem. Choć praca nóg, przy poszczególnych zagraniach w tym turnieju, miała wiele do życzenia – zauważył trener Sławek – i jest to sygnał, nad czym mamy pracować.

Dobrze zadaniowo, w kat. Juniorek zagrała Lena (grała w kategorii wyżej, ponieważ w swojej  – kadetek – ma limit ogólnopolski, i nie musiała grać kwalifikacji wojewódzkich do 2.Grand Prix Polski Kadetek, który zostanie rozegrany 08-10 grudnia 2023 w Drzonkowie k/Zielonej Góry). Bardzo dużo akcji wygrywała z kontry, miała dobry przegląd sytuacji na stole i nie bała się podejmować ryzykownych zagrań , które przynosiły punkty – zakończył trener Sławek.

OTO WYNIKI: Rucińska Lena 5. miejsce kat. juniorka ; Witkowska Julia 8. miejsce kat. kadetka ; Skuza Karolina 6. miejsce kat. kadetka ; Czarnomorzec Julia 17. miejsce kat. kadetka ; Łozińska Natalia 7. miejsce kat. młodziczka i Gorczyczewski Piotr 33. miejsce kat. kadet.

 

Trener Sławomir  Ostrowski