Lidzbark.pl
Halo Mazury - Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Dzieci partnerem lidzbarskiej kampanii Rowerowy Maj!

Halo Mazury - Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Dzieci partnerem lidzbarskiej kampanii Rowerowy Maj!

Jesteśmy na półmetku akcji Rowerowy Maj. Dla dzieciaków i ich rodziców to przede wszystkim frajda ze spędzania wspólnie czasu w aktywny sposób Dla Nas to praca związana z organizacją tej wspaniałej akcji Co roku chcemy organizować dla naszych przedszkolaków i uczniów coraz lepsze nagrody. Nie zdradzimy Wam wszystkich naszych pomysłów, jednak możemy uchylić małego rąbka tajemnicy W tym roku mamy dla Was nie lada gratkę! Nagrodę dla każdej zwycięskiej klasy z każdej z 5 szkół ufunduje Halo Mazury - Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Dzieci. Podczas pobytu w ośrodku uczestnicy skorzystają z następujących atrakcji: ścianka wspinaczkowa, archery games, przejażdżka quadami, potyczki gladiatorów, mega twister. Pobyt uczniów zakończy się ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Zatem jest o co walczyć! Macie jeszcze całe 8 dni kampanii, aby pomóc Waszej klasie zdobyć tę wyjątkową nagrodę. Do dzieła! 

Nagroda jest realizowana w ramach akcji Rowerowy Maj i jest odpowiednikiem programu skierowanych do szkół. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą jedynego takiego ośrodka w naszej okolicy i skorzystania z jego atrakcji! 

https://halomazury.pl/zielone-szkoly/aktywne-lekcje

Przypominamy, że Ośrodek Halo Mazury specjalizuje się w wypoczynku zorganizowanych grup szkolnych, organizatorów kolonii i obozów.