Lidzbark.pl
III Grand Prix Województwa Skrzatów i Żaków w tenisie stołowym

17 marca w PISANICY został rozegrany III GRAND PRIX WOJEWÓDZTWA SKRZATÓW i ŻAKÓW w tenisie stołowym. W kategorii SKRZATKI, Lena Rucińska z Lidzbarka po pięknej i zaciętej, pięciosetowej walce przegrała 2:3 z wyżej notowaną Alicją Krynicką z Pisanicy I zajęła II miejsce w turnieju – pokazując wiele ciekawych zagrań i dużą waleczność czym wzbudzała zainteresowanie innych trenerów i kibiców.To była piękna, pełna emocji i dramaturgii gra finałowa. Na duże uznanie zasługuje postawa Julii Witkowskiej, która po raz pierwszy brała udział w turnieju. Nie przestraszyła się, dzielnie walczyła, pozostawiając w pokonanym polu wiele zawodniczek. Zajęła zasłużenie III miejsce. W turnieju brali udział jeszcze w kategoriach: Żaczka - Pingot Zuzanna – 7 miejsce; Żak - Wesołowski Hubert –  13 miejsce; Liebner Michał –  17 miejsce – także byli po raz pierwszy uczestnikami turnieju i zagrali na swoim poziomie; Witkowski Paweł - II miejsce ulegając w finale 0:3 LIPOWSKIEMU MICHAŁOWI z DZIAŁDOWA. PAWEŁ po raz kolejny uzyskał awans do GRAND PRIX POLSKI w kategorii ŻAK, które zostaną rozegrane 06-08.04.2018r. w MŁAWIE. [av_gallery ids='34067,34059,34066,34065,34064,34063,34062,34061,34060' style='thumbnails' preview_size='portfolio' crop_big_preview_thumbnail='avia-gallery-big-crop-thumb' thumb_size='portfolio' columns='9' imagelink='lightbox' lazyload='avia_lazyload' av_uid='av-midtre']