Lidzbark.pl
IV Ogólnopolski Turniej Pingla Cup w kategorii Skrzat

26 maja w Grodzisku Mazowieckim został rozegrany IV Ogólnopolski Turniej Pingla Cup w kat. Skrzat.
Uczestnikami Turnieju były Skrzatki i Skrzaci m.in. z województw: dolnośląskiego, małopolskiego, łódzkiego, śląskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego.
W turnieju indywidualnym RUCIŃSKA LENA zajęła wysokie VI miejsce, natomiast WITKOWSKA JULIA ,wygrywając turniej pocieszenia ostatecznie zajęła XIII miejsce.
W turnieju gry podwójnej LENA z JULIĄ zajęły bardzo wysokie III miejsce.
W tym turnieju nie wynik był najważniejszy.Uczestnicy powinni cieszyć się grą. Dziewczyny miały możliwość rozegrania kilku akcji z DANIELEM GÓRAKIEM- wielokrotnym MISTRZEM POLSKI zawodnikiem Grodziskiego  Klubu.Uczestniczyły w turnieju rangi ogólnopolskiej zbierając cenne doświadczenie i obycie turniejowe.
Zmęczeni ale bardzo zadowoleni z pucharami, medalami i pełnymi torbami nagród wróciliśmy do domu.
[av_gallery ids='35527,35528,35529,35530,35531,35532,35533,35534,35535,35536,35537,35538,35539,35540' style='thumbnails' preview_size='portfolio' crop_big_preview_thumbnail='avia-gallery-big-crop-thumb' thumb_size='portfolio' columns='7' imagelink='lightbox' lazyload='avia_lazyload' av_uid='av-m3qleu']