Lidzbark.pl
Jarmark Wielkanocny za nami

Jarmark Wielkanocny za nami

Rozśpiewany, kolorowy, pełen smakowitości, rękodzieła i prezentacji talentów - taki był nasz Wielki Jarmark Wielkanocny.

Kolorowe pisanki i stroiki, różnorodne domowe wypieki i inne potrawy. To wszystko można było spróbować i kupić podczas Jarmarku, który odbył się w minioną niedzielę 

W tym roku gościliśmy 36 wystawców, a hala po brzegi wypełniona była stoiskami m.in.: z rękodziełem, ozdobami świątecznymi i wypiekami. Nie zawiedli także mieszkańcy, którzy odwiedzili Jarmark. Nie obyło się także bez programu artystycznego, który bogaty był w występy podopiecznych szkół i przedszkoli z terenu Gminy Lidzbark.

Podczas Jarmarku rozstrzygnięto także konkurs plastyczny na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną organizowany przez MGOK Lidzbark. Wyjątkowa atmosfera przepełniona serdecznością i radością, życzliwymi spotkaniami, miłymi rozmowami oraz mocą świątecznych życzeń to przede wszystkim Wasza zasługa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację Jarmarku, przede wszystkim wystawcom za przygotowanie niesamowitych, kolorowych stoisk, pysznych wielkanocnych potraw oraz poświęcony czas. Serdeczne podziękowania kierujemy także do występujących, a także wszystkich osób, które odwiedziły nasz Jarmark.

Zapraszamy za rok!