Lidzbark.pl
Kulturalno-sportowy weekend w Lidzbarku

Kulturalno-sportowy weekend w Lidzbarku

Niestety sytuacja związana z koronawirusem napisała dla nas najgorszy scenariusz. Zostaliśmy zmuszeni odwołać tegoroczną edycję Dni Lidzbarka. Zaplanowaliśmy jednak dla Was inną propozycję.
Trzy dni atrakcji w Lidzbarku, od piątku do niedzieli - splot wydarzeń kulturalno-sportowych.
➡️ W piątek na Małym Jeziorku dla amatorów sztuki proponujemy wizytę na „Wystawie pływających rzeźb” autorstwa Rafała Szulca, połączoną z projekcją filmu z pracowni artysty. 
➡️ Sobota (25 lipca) to aktywny dzień mieszkańców gminy. Lokalne Sołectwa zmierzą się na murawie lidzbarskiego stadionu w piłkę nożną. Finał turnieju odbędzie się w Jamielniku na nowym obiekcie sportowym.
➡️ Niedziela to czas dla ducha, spotkanie poetycko-muzyczne nad Małym Jeziorkiem pod nazwą „Miłość Wierszem Pisana” zaprasza lokalnych miłośników poezji.
Życzymy udanego spotkania z atrakcjami weekendowymi!
Pamiętajcie, że ze względu na trwającą sytuację zagrożenia sanitarno-epidemiologicznego, związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV 2, należy zapoznać się z wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego. Dbajcie o swoje bezpieczeństwo.

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej