Lidzbark.pl
Lena wygrała Turniej w Ostródzie. Dobra gra pozostałych naszych zawodniczek

Lena wygrała Turniej w Ostródzie. Dobra gra pozostałych naszych zawodniczek

Dnia 21 października 2023 r. w OSTRÓDZIE, rozegrano 64. Finał Masowego Wojewódzkiego Turnieju LZS o Puchar RADIA OLSZTYN w tenisie stołowym. Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Startowało w nim (w poszczególnych kategoriach wiekowych), około 200 zawodników i zawodniczek. Nie zabrakło też zawodniczek naszego klubu „WEL”. W turnieju wystartowały: RUCIŃSKA Lena, SKUZA Karolina, WITKOWSKA Julia, CZARNOMORZEC Julia i ŁOZIŃSKA Natalia.

Dziewczyny bardzo dobrze zagrały, szczególnie w kategorii dziewcząt do 13 lat. LENA zajęła I MIEJSCE, pokonując w finale Malewicz Anię z Elbląga 3-1. KAROLINA zajęła IV miejsce, JULIA Cz. zajęła 9. miejsce, natomiast NATALIA, turniej ukończyła na 13. miejscu. Długimi fragmentami, tenis – opiewający w wiele ciekawych i trudnych rozwiązań akcji - w wykonaniu naszych dziewcząt, mógł się podobać.

Dobry występ odnotowała także WITKOWSKA Julia, grając w obszernej kategorii kobiet (14-40 lat). Szczególnie pojedynki: o wejście do „4” turnieju i o 3. MIEJSCE stały na wysokim poziomie. Ostatecznie Julia zajęła IV miejsce.

To kolejny turniej, gdzie zmierzyliśmy się z rywalkami z całego województwa. Zebraliśmy nowe doświadczenia, tak cenne, do wykorzystania podczas swoich gier, w następnych ważnych turniejach wojewódzkich i ogólnopolskich – podsumował trener, Sławek Ostrowski.

                                                                

Trener  Sławomir  Ostrowski