Lidzbark.pl
Lidzbark będzie gospodarzem Przeglądu Orkiestr Dętych OSP

Lidzbark będzie gospodarzem Przeglądu Orkiestr Dętych OSP

Siedem orkiestr dętych Ochotniczych Straży Pożarnych weźmie udział w XXV Regionalnym Przeglądzie Orkiestr OSP, który już w najbliższą niedzielę (26 sierpnia) odbędzie się w parku sportowo-rekreacyjnym.

Przegląd tradycyjnie rozpocznie się przemarszem orkiestr na Placu Hallera. Ten rozpocznie się o godz. 11:30. Następnie, w parku sportowo-rekreacyjnym, każda z zaproszonych orkiestr zaprezentuje trzy utwory z własnego repertuaru, w tym jeden polskiego kompozytora. Po pokazie zaplanowano koncert okolicznościowy z okazji 100-lecia niepodległości. W tym roku nad jeziorem Lidzbarskim wystąpią: Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Lidzbarka, Orkiestra Dęta ZHP-OSP z Uniejowa, Orkiestra Dęta OSP z Jezior Wielkich, Orkiestra Dęta OSP z Ropczyc, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Płośnicy,  Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Pruszkowa oraz Gminna Orkiestra Dęta OSP z Czajkowa.

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej