Lidzbark.pl
Lidzbark Team zwycięzcą turnieju w piłkę siatkową

6 zespołów wzięło udział w Jesiennym Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich. Zawody, które odbyły się 21 października na hali sportowej w Lidzbarku rozegrane zostały w dwóch grupach. Każda drużyna otrzymała pamiątkowe puchary a pierwsze trzy miejsca puchary i medale. Podczas zawodów wręczono też statuetkę dla MVP turnieju, którym został Paweł Ławicki z drużyny Lidzbark Team. Najlepszym atakującym wybrany został Radosław Rochna, zawodnik Petardy Żuromin. Organizatorem turnieju był MOSiR Lidzbark. Klasyfikacja końcowa: I miejsce: Lidzbark Team II miejsce: Petarda Żuromin III miejsce: Ostry Team IV miejsce: Deportiwo San Eskobar V miejsce: Skrwa Skrwilno VI miejsce: Ska Nowe Miasto Lubawskie [av_gallery ids='30183,30184,30185,30187,30189,30190,30191,30192,30193,30194,30195,30196' style='thumbnails' preview_size='portfolio' crop_big_preview_thumbnail='avia-gallery-big-crop-thumb' thumb_size='portfolio' columns='6' imagelink='lightbox' lazyload='avia_lazyload' av_uid='av-mgpq9a']