Lidzbark.pl
Lidzbark znów zagra wspólnie z Wielką Orkiestrą!

Lidzbark znów zagra wspólnie z Wielką Orkiestrą!

Jak co roku w Lidzbarku w styczniu uwolnione zostaną olbrzymie pokłady pozytywnej energii! Po raz 29. zagramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku zagramy w nieco w innej formie. Nie zabraknie jednak tradycyjnej licytacji przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Cała licytacja odbędzie się w formie online za pomocą aplikacji Zoom. Będzie też namiotowa sprzedaż gadżetów zlokalizowana przy siedzibie lidzbarskiego hufca oraz słodkich wypieków przygotowanych przez naszych sołtysów, a także kawa i herbata,. Specjalnie dla Was na Bulwarze nad Welem przygotujemy ogromne ognisko, przy którym będzie można się ogrzać i usmażyć kiełbaskę.

Wszystkich chętnych do licytacji gadżetów zachęcamy do zalogowania się poprzez poniższy link. Startujemy w niedzielę, 31 stycznia od godziny 14:00.

.Zadbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo i pamiętajmy o zachowaniu sanitarnych środków ostrożności. Zasłaniajmy usta i dezynfekujmy ręce.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! Siema!

LINK DO TRANSMISJI LIDZBARSKIEGO FINAŁU:

https://zoom.us/j/94575905810?pwd=cllVaTlyTFBjalhvaVY1aFp5NlF5dz09

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej