Lidzbark.pl
Lidzbarscy biegacze

1 sierpnia w Gdańsku odbył się "Bieg Dominika".Mariusz Dembowski dystans 5km przebiegł w czasie 16' 10'', ze średnią prędkością biegu 18,56 km/h, co pozwoliło mu zająć 1 miejsce w kategorii M-30 i 11 miejsce Open. 5 sierpnia w Olsztynie odbył się "City Trail OnTour", Mariusz Dembowski zajął tam 3 miejsce w kategorii Open. 15 sierpnia odbyła się "Działdowska Dycha", gdzie Mariusz Dembowski zajął 4 miejsce Open. Następnie udał się do Pasłęka, gdzie w pierwszej dziesiątce znalazło się siedmiu zawodników z Kenii, Białorusi i Ukrainy. Zawodnik z Lidzbarka zajął tam 10 miejsce Open, 3 miejsce wśród zawodników z Polski i pierwsze miejsce w kategorii M-30. 23 sierpnia odbyła się V Lubawska Dycha. gdzie Mariusz Dembowski okazał się najlepszy i zajął 1 miejsce w  klasyfikacji Open. pasłęk2 gdańsk dominika 057 0 lubawa 008 olsztyn city trail 2015 001 g