Lidzbark.pl
Lidzbarzacy w biegu o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Brodnica

W ubiegłą niedzielę w Górznie, na terenie rezerwatu „Szumny Zdrój” w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym, odbył się ostatni bieg z cyklu Cross Liga 2015 o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Brodnica. W zawodach, na trudnym i pagórkowatym terenie udział wzięło trzech zawodników z Lidzbarka. W Nordic Walking na dystansie 4,5 km w kategorii mężczyzn najlepiej zaprezentował się Mirosław Maciejewski, który zajął I miejsce. W Crossie na 9 km w kategorii mężczyzn 50 + III miejsce zajął Wiesław Burzacki, natomiast w kategorii 40-49, IV miejsce zdobył Lech Materski. Po zakończeniu imprezy odbyło się losowanie nagród rzeczowych, a każdy z uczestników otrzymał ciepły posiłek. Crossliga 2015