Lidzbark.pl
Lidzbarzacy w IV Biegu Przełajowym w Lidzbarku Warmińskim

W sobotę, 26 września odbył się IV Bieg Przełajowy na 9 km. w Lidzbarku Warmińskim. Strome pagórki na trasie leśnego biegu zmuszały biegaczy do stałego wysiłku. W biegu udział wzięło dwóch mieszkańców naszego miasta. Wiesław Burzacki zajął I miejsce w kategorii 60+, natomiast Mirosław Maciejewski zdobył III miejsce w kategorii 50+. Panowie otrzymali nagrody w postaci pamiątkowych statuetek oraz medalu. Organizatorzy zapewnili także ciepły posiłek dla wszystkich uczestników, a wśród wszystkich biegaczy rozlosowane zostały nagrody rzeczowe. Exif_JPEG_420 Exif_JPEG_420