Lidzbark.pl
Mikołajkowy Turniej pełen emocjonujących gier

Mikołajkowy Turniej pełen emocjonujących gier

16 grudnia 2023 r., w składzie: RUCIŃSKA Lena, SKUZA Karolina, WITKOWSKA Julia, CZARNOMORZEC Julia, ŁOZIŃSKA Natalia i GORCZYCZEWSKI Piotr, uczestniczyliśmy w Otwartym Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego, który został rozegrany w ELBLĄGU. Graliśmy w dwóch kategoriach: kadetkach/-tach i open.

Dużo emocji przyniósł turniej w kat. open (graliśmy razem: dziewczyny i chłopcy). Wiele pojedynków stało na bardzo wysokim poziomie. Oglądający, często w emocjach i z podziwem, nagradzali zawodników gromkimi brawami. Turniej open, wygrała Rucińska Lena, pokonując w półfinale i w finale, bardzo dobrze grających, zawodników z Elbląga. Na uwagę i ku mojemu zadowoleniu, zasługuje postawa i bardzo poprawna gra pozostałych naszych zawodniczek/-ka.

Oto wyniki: Rucińska Lena II m. (kadetki), I m. (open); Skuza Karolina III m. (kadetki), VI m. (open); Witkowska Julia IV m. (kadetki), V m. (open); Czarnomorzec Julia V m. (kadetki), VIII m. (open); Łozińska Natalia VI m. (kadetki), VII m. (open) i Gorczyczewski Piotr V m. (kadeci), 9-12 m. (open).

To był dobry turniej pod względem gier kontrolnych i rywalizacji z mocnymi rywalami – podsumował trener Sławek Ostrowski.

Trener Sławomir Ostrowski