Lidzbark.pl
Mistrzostwa Województwa w kat. Skrzatów i Żaków w Tenisie Stołowym

W niedzielę, 13 maja w Mrągowie rozegrano Mistrzostwa Województwa w kat. Skrzatów i Żaków w Tenisie Stołowym. W mistrzostwach rozgrywano gry pojedyncze, podwójne i mieszane. Nasz klub reprezentowali: - kat. SKRZAT: RUCIŃSKA LENA i WITKOWSKA JULIA - kat. ŻAK: PINGOT ZUZANNA, WITKOWSKI PAWEŁ, LIEBNER MICHAŁ, WESOŁOWSKI HUBERT. Dobrze zaprezentowały się nasze Skrzatki. RUCIŃSKA LENA zajęła II miejsce w grze pojedynczej, a WITKOWSKA JULIA zdobyła III miejsce. Natomiast w grze podwójnej LENA i JULIA zdobyły I miejsce uzyskując tytuł MISTRZYŃ WOJEWÓDZTWA. W kat. ŻAK najlepiej zagrał WITKOWSKI PAWEŁ - zajął II miejsce w grze pojedynczej uzyskując awans na MISTRZOSTWA POLSKI ŻAKÓW, które zostaną rozegrane 09-10 czerwca 2018r. w KRAŚNIKU. W grze podwójnej z ZIARKO MACIEJEM z PISANICY zdobył III miejsce i w grze mieszanej z KRYNICKĄ ALICJĄ z PISANICY uplasował się w przedziale miejsc 5-8. Pozostali nasi zawodnicy bardzo dzielnie walczyli w grach pojedynczych i podwójnych zdobywając cenne doświadczenie potrzebne do podnoszenia swoich umiejętności. Jeszcze raz bardzo dziękuję Rodzicom za zaangażowanie i udzieloną wszelaką pomoc w organizowaniu wyjazdu na turnieje. Tego samego dnia w Suszu został rozegrany Półfinał o Puchar Gazety Olsztyńskiej i TVP3. CHOJNACKI IGOR zajął w swojej kategorii IV miejsce, a ŁOZIŃSKI MIŁOSZ II miejsce. Zarówno Igor jak i Miłosz awansowali do finału wojewódzkiego, który został rozegrany 20 maja w Ostródzie. [av_gallery ids='35164,35165,35166,35167,35168,35169,35170,35171,35172,35173' style='thumbnails' preview_size='portfolio' crop_big_preview_thumbnail='avia-gallery-big-crop-thumb' thumb_size='portfolio' columns='10' imagelink='lightbox' lazyload='avia_lazyload' av_uid='av-s0tmjf']