Lidzbark.pl
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PINGLA CUP

W dniach 01-02 czerwca 2019 r. w GRODZISKU MAZOWIECKIM został rozegrany V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MŁODYCH TALENTÓW PINGLA CUP SKRZATÓW i ŻAKÓW w TENISIE STOŁOWYM. Nasz klub reprezentowali: RUCIŃSKA Lena, SKUZA Karolina, GORCZYCZEWSKI Piotr, WĘGRZYNOWSKI Alan, PINGOT Zuzanna, NADOLSKA Roksana, WITKOWSKA Julia, WESOŁOWSKI Hubert i WITKOWSKI Paweł. Najwyższe miejsca zajęli: RUCIŃSKA Lena w kat. Skrzatka, po pięknym meczu finałowym z ZUZANNĄ PIEKARCZYK, opiewającym w rewelacyjne wymiany i dramaturgię, przegrała 2-3 (w piątym secie 11-13) i ostatecznie zajęła II MIEJSCE. To WARTOŚCIOWY SUKCES LENY.  WITKOWSKI Paweł w turnieju Żaków zajął wysokie VIII MIEJSCE (rywalizacja w tej kategorii stała na wysokim poziomie). Paweł, w całym turnieju zaprezentował bardzo dobrą grę. Akcje w wykonaniu Pawła, mogły naprawdę się podobać. Pozostali nasi zawodnicy, rozegrali dobry turniej, grając na swoim, przyzwoitym poziomie. Nasi zawodnicy brali także udział w licznych konkursach i zabawach dla dzieci, które przygotował organizator aby umilić czas podczas morderczej rywalizacji. Po maratonie turniejowym wróciliśmy bardzo zmęczeni ale także BARDZO ZADOWOLENI.