Lidzbark.pl
Przyjemne wiadomości z Gliwic

Przyjemne wiadomości z Gliwic

W dobrych nastrojach wróciliśmy z GLIWIC w których to 17-19 września 2021 rozegrano 1.GRAND PRIX POLSKI MŁODZICZEK w Tenisie Stołowym.

Nasz Klub reprezentowała RUCIŃSKA Lena. Sezon sportowy rozpoczęła na 13 miejscu w Rankingu Ogólnopolskim. W tym turnieju potwierdziła, że zasługuje na to miejsce.

W fazie grupowej, Lena zanotowała same zwycięstwa pokonując: SONNENBERG Monikę z Torunia 3-1 ; ROGULSKĄ Julię z Chełmna 3-1 i KONSTANTYN Kaję z Krakowa 3-1 i tym samym zajęła I miejsce w grupie. W Turnieju Głównym o wejście do „16” wygrała w pięknym stylu (świetne i przemyślane akcje o dużej skuteczności) z ADAMCZYK Natalią z Lubonia 3-1. O wejście do czołowej „8” uległa ULATOWSKIEJ Annie (nr 4) i była to jedyna przegrana Leny w tym turnieju. O przedział 9-12 wygrała z DOŁŻYCKĄ Leną z Ustrzyk Dolnych 3-0 i tu gra mogła się podobać. Ostatecznie, w turnieju, Lena zajęła bardzo dobre 9 MIEJSCE. To był pozytywny turniej Leny. Zagrała wiele pięknych i mądrze przemyślanych akcji, podejmowała z rywalkami ostrą wymianę półwolejową. Stosowała często ryzykowne zagrania (dużo „odwróconej” gry). Te wszystkie elementy dobrze wróżą na przyszłość – podsumował zadowolony trener, Sławek Ostrowski.

                                                                               TRENER Sławomir  Ostrowski

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej