Lidzbark.pl
Rusza kolejna edycja Konkursu Agro-eko-Turystycznego Zielone Lato

Rusza kolejna edycja Konkursu Agro-eko-Turystycznego Zielone Lato

Szukamy najlepszych gospodarstw agroturystycznych na Warmii i Mazurach To jeden z najstarszych i najbardziej popularnych w naszym województwie konkursów, w którym o miano najlepszych z najlepszych rywalizują ze sobą obiekty agroturystyczne. Celem, jaki rokrocznie stawiają przed sobą jego organizatorzy, tj. Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego,  jest wyłonienie najlepszych  gospodarstw agroturystycznych na terenie naszego województwa.  Zielone Lato  to również popularyzacja  przedsiębiorczości oraz idei współpracy na warmińsko-mazurskiej wsi oraz promocja  turystyki na obszarach wejskich. W 2015 konkurs organizowany będzie w  trzech kategoriach:
  • Gospodarstwa gościnne – wypoczynek u rolnika,
  • Gospodarstwa gościnne – wypoczynek na wsi,
  • Zagrody edukacyjne Warmii i Mazur.
Na zgłoszenia zainteresowanych udziałem w konkursie właścicieli obiektów, czekamy do 20 kwietnia 2015r. Laureatów poznamy w maju 2015r. Bliższych informacji udziela Departament Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, tel. 089 521 69 07. Załączniki: ARKUSZ ZGŁOSZENIA OBIEKTU  OSWIADCZENIE Regulamin Zielone Lato 2015

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej