Lidzbark.pl
SEZON 2023/2024 W TENISIE STOŁOWYM ROZPOCZĘTY W  WARSZAWIE NA NARODOWYM

SEZON 2023/2024 W TENISIE STOŁOWYM ROZPOCZĘTY W WARSZAWIE NA NARODOWYM

W dniu 19 sierpnia 2023 roku, na Stadionie Narodowym w Warszawie, nastąpiła inauguracja sezonu sportowego 2023/2024 w tenisie stołowym.

W turnieju, w którym uczestniczyły zawodniczki i zawodnicy z całej Polski, nie mogło zabraknąć (jak co roku), zawodniczek z naszego Lidzbarka. W turnieju, w kategorii U-15 brały udział: RUCIŃSKA Lena ; SKUZA Karolina ; WITKOWSKA Julia i w kategorii U-12 ŁOZIŃSKA Natalia. Gra naszych zawodniczek – jak na początek sezonu, wyglądała bardzo poprawnie. Najwyżej sklasyfikowaną była Rucińska Lena, która zajęła 5. MIEJSCE w turnieju. Turnieje w poszczególnych kategoriach, były rozgrywane na 100 stołach, rozstawionych na płycie Stadionu Narodowego.

Oprócz turniejów, zawodnicy podczas inauguracji sezonu mogli brać udział w : zajęciach z trenerami, grach i zabawach ruchowych, konkursach sprawnościowych z nagrodami, konsultacjach ze specjalistami np. z psychologami sportu, motywatorami, sędziami tenisa stołowego i wieloma innymi, związanymi z tenisem stołowym.

Także można było obejrzeć mecz o Superpuchar Polski pomiędzy drużynami z najwyższej klasy rozgrywkowej – z Grodziska Mazowieckiego i Bydgoszczy oraz pełen atrakcji program LUCJAN BŁASZCZYK  SHOW.

Przez cały dzień, było co robić. Inauguracja sezonu bardzo była udana. Teraz wracamy do intensywnej pracy i walki o najlepsze wyniki – podsumował trener Sławek Ostrowski. Pierwszy turniej mistrzowski rozegramy 17 września 2023 r. w Jezioranach.

 

Trener  Sławomir  Ostrowski