Lidzbark.pl
Sportowe osiągnięcia Mariusza Dembowskiego

W ostatnim miesiącu Mariusz Dembowski z Lidzbarka uczestniczył w aż 11 imprezach biegowych, Wiesław Burzacki brał udział w dwóch imprezach, natomiast Igor Olszewski był na jednym biegu.
Mariusz Dembowski wystartował m. in. w XXV Ulicznym Biegu Sambora w Tczewie, gdzie zajął  3 miejsce w kategorii M-30, Działdowskim biegu Niepodległości, zajmując 1 miejsce Open. 8 listopada  Mariusz uczestniczył w IV Finale Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego, gdzie zajął 7 miejsce, a 11 listopada w XXIV Ogólnopolskim Biegu Niepodległości w Turku, zajmując 1 miejsce w M-30.
14 listopada w Dobrym Mieście Mariusz zajął 1 miejsce Open, a 21 listopada w Bydgoszczy gdzie odbył się XX Leśny Bieg Kolejarski, zajął  1 miejsce M-30.  Drugim Lidzbarskim zawodnikiem był Wiesław Burzacki.
22 listopada odbył się 10. Jubileuszowy Bieg ENTRE w Warszawie, gdzie Mariusz zajął  4 miejsce Open, natomiast 28 listopada w Siemiątkowie zajął 1 miejsce Open. W biegu tym  pobiegł również Wiesław Burzacki i Igor Olszewski.
29 listopada na Decathlon Run w Łodzi, Mariusz ukończył na 3 miejscu Open, 5 grudnia w XXIX Mikołajkowych Biegach Przełajowych w Legionowie zajął 1 miejsce w kategorii M-30, a 6 grudnia w Mikołajkach, 2 miejsce Open.
[av_gallery ids='13010,13011,13013,13014,13015,13016,13017,13019,13020,13021' style='thumbnails' preview_size='portfolio' crop_big_preview_thumbnail='avia-gallery-big-crop-thumb' thumb_size='portfolio' columns='5' imagelink='lightbox' lazyload='avia_lazyload' av_uid='av-imed75']