Lidzbark.pl
Świetna gra, dobry wynik Rucińskiej Leny w Grand Prix Polski Kadetek

Świetna gra, dobry wynik Rucińskiej Leny w Grand Prix Polski Kadetek

Świetny występ „zaliczyła” RUCIŃSKA Lena z naszego klubu „WEL” Lidzbark, w Grand Prix Polski Kadetek w tenisie stołowym, który został rozegrany w dniach 08-10 grudnia 2023 r. w DRZONKOWIE.

Dobra, ciekawa gra we wszystkich meczach, które rozegrała. Dużo zagrań stojących na wysokim poziomie. Trudnych technicznie, przynoszących Lenie wiele punktów. Bardzo dobra gra taktyczna. Naprawdę, przyjemnie oglądało się, tak grającą Lenę.

Lena, miała dużą szansę awansu do czołowej „8” turnieju. Nieznacznie, po dobrej grze, przegrała z Moniką Sonnenberg 1-3. Myślę, że za mocno czuła rangę tego spotkania i co było powodem nieznacznych błędów w decydujących fragmentach pojedynku.

Ostatecznie Lena zajęła miejsce w przedziale 9-12 (można traktować jako 9. miejsce – taka sama ilość punktów do rankingu ogólnopolskiego), na 64 startujące zawodniczki, wygrywając, o to miejsce, w pięknym stylu z Julią Czają z Gdańska 3-1. To świetny wynik. Lena tym samym umocniła się w Pierwszej Kategorii Kadetek w Polsce – zakończył, trener Sławek Ostrowski.
Trener  Sławomir  Ostrowski