Lidzbark.pl
Trochę stresu, trochę fajnej gry naszych dziewcząt w Działdowie

Trochę stresu, trochę fajnej gry naszych dziewcząt w Działdowie

11 września 2021 r. w DZIAŁDOWIE rozegrano 1. Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Skrzatów i Żaków w Tenisie Stołowym. Nasz Klub reprezentowały: NIZGORSKA Lena i ŁOZIŃSKA Natalia. Nasze zawodniczki występowały w kategorii Żaczki, miały możliwość zmierzenia się z równieśniczkami w rywalizacji sportowej po tak długim czasie.

Dziewczyny generalnie turniej zagrały poprawnie. Choć nie obyło się bez początkowego stresu, który uniemożliwiał wykonać w miarę prostych zagrań. Z czasem trwania turnieju. nasze zawodniczki grały co raz pewniej i gra wyglądała dobrze. Po turnieju, wiemy nad czym pracować, co poprawiać i na pewno w bojowych nastrojach przystąpimt do 2. wojewódzkiego turnieju żaczek, który planowany jest na listopad – podsumował trener Sławek Ostrowski. Ostatecznie w turnieju NIZGORSKA Lena zajęła V miejsce a ŁOZIŃSKA Natalia VII miejsce.

                                           Trener Sławomir Ostrowski           

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej