Lidzbark.pl
UWAGA! Nowy wniosek o ustalenie warunków zabudowy i lokalizacji inwestycji celu publicznego

UWAGA! Nowy wniosek o ustalenie warunków zabudowy i lokalizacji inwestycji celu publicznego

Od 3 stycznia 2022 roku, w całym kraju, obowiązuje jeden formularz wniosku o ustalenie warunków zabudowy albo lokalizacji inwestycji celu publicznego, ustalony Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia wzoru formularza wniosku o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego albo warunków zabudowy.
Jest to efekt zmiany ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wprowadzonej ustawą z 17 września 2021r., w której ustawodawca nałożył obowiązek składania wniosków na określonych formularzach.

Nowy wzór wniosku dostępny jest w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Lidzbarku, w pokoju numer 20 oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu.

Od 3 stycznia 2022 r. będą przyjmowane wyłącznie wnioski na nowym formularzu.

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej