Lidzbark.pl
Weluś zwiedza świat! - konkurs

Weluś zwiedza świat! - konkurs


Mamy dla Was wyzwanie! Proste i ciekawe. Blisko 200 replik Welusia jest w Waszych rękach. Wygraliście go w konkursach, wylicytowaliście bądź otrzymaliście jako gadżet. Zabierzcie go ze sobą w ciekawe miejsce w gminie, najodleglejsze zakątki Polski, świata i zróbcie kreatywną fotografię. A może już towarzyszył Wam w wyprawie? Do końca września będziemy czekać na zdjęcie z Wami i Welusiem w roli głównej, a oceniać będziemy je w dwóch kategoriach: fotografia z najdalej położonego od Lidzbarka miejsca oraz najbardziej kreatywne zdjęcie. Niech Weluś krąży po całym globie, a do Urzędu wpływają piękne zdjęcia. Z nadesłanych zdjęć powstanie folder, który będzie promocją naszego miasta, jak również inspiracją dla rodzinnych wojaży.

W konkursie może wziąć udział każdy i zgłosić dowolną liczbę zdjęć. Tych, którzy nie są w posiadaniu naszej maskotki zapraszamy do lidzbarskiego ratusza (pokój nr 12).
Fotografie opatrzone informacją dotyczącą autora, miejsca wykonania zdjęcia oraz danymi kontaktowymi należy dostarczyć w formie elektronicznej (plik jpg., rozdzielczość 8 Mpix) osobiście na adres: Urząd Miasta i Gminy w Lidzbarku, ul. Sądowa 21, pokój nr 12, 13-230 Lidzbark bądź wysyłać drogą elektroniczną na adres mailowy promocja@lidzbark.pl z dopiskiem: „Weluś zwiedza świat”.
Szczegółowy regulamin konkursu znajdziesz poniżej.
To co, zabieracie Welusia w drogę?

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej