Lidzbark.pl
WrakRace w Bełku

WrakRace w Bełku

15 sierpnia w miejscowości Bełk zagości głośny ryk silników i zapach motoryzacji ??? Do pojedynku staną traktory w dwóch kategoriach dwu i czteronapędowe, a także na pozór wysłużone auta, które otrzymały nowe życie od zawodników WrakRace. Jedną z nagród dla zwycięzców jest weekend dla czterech osób nad jeziorem Lidzbark w dowolnym terminie, nagrodę sponsoruje Ośrodek Wczasowy LECH. W sobotnie popołudnie w Bełku to także kwesta z puszkami dla Marty Kaczorowskiej z Lidzbarka. Czy po raz kolejny staniemy na wysokości zadania? Są przewidziane atrakcje współtowarzyszące, między innymi:
➡️ DJ-Dziekan,
➡️ Marek Krzykacz ze Złomowiska.pl - znanego programu z Discovery Channel,
➡️ strefa atrakcji dla dzieci,
➡️ kiełbaski z grilla,
➡️ stragany handlowe.

W sprawie możliwości uczestnictwa w zawodach prosimy o kontakt z organizatorem głównym imprezy Marcin Sarnowski pod nr telefonu: 513-762-931 ?

Noclegi w Lidzbarku

Warto do nas zajrzeć i zostać dłużej. Ośrodki wczasowe, kolonijne, gospodarstwa agroturystyczne i obiekty bazy hotelowej pozwolą każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę. U nas zachwycą się Państwo malowniczymi krajobrazami wypoczywając wśród jezior i meandrującej pośród lasów i łąk rzeki Wel.

Dowiedz się więcej